Najlepsze modele drukarek do etykiet

Udostępnij

Jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą związaną z handlem detalicznym to możliwe, że będzie musiał zdecydować się na kupno drukarki etykiet. Z jej pomocą można drukować etykiety z nazwą towaru i ceną. Przed zakupem należy postawić sobie pytanie jaki rodzaj drukarki będzie odpowiedni. Różnią się one przede wszystkim formą działania na termiczne oraz termotransferowe.

Do drukarek termicznych wymagany będzie specjalny papier, trzeba także pamiętać, że wydruki będą mniej odporne na czynniki atmosferyczne, kurz czy wilgoć. W druku termicznym można uzyskać jedynie kolor czarny, przy wydrukach termotransferowych będzie można uzyskać inne barwy za pomocą kolorowych kalk, z których takie urządzenie będzie korzystać.

Dymo LabelManager LM160

Drukarka LabelManager 160 to profesjonalny sprzęt do drukowania etykiet. Otrzymuje prostą klawiaturę, logiczne menu a także daje czytelne komunikaty, dlatego wygodnie się z tym sprzętem pracuje tworzenie etykiet nie będzie dla nikogo stanowić problemu. W urządzeniu przygotowana jest klawiatura qwerty. Drukarka wyposażona jest w inteligentne klawisze, które zapewnią błyskawiczny dostęp do większości popularnych funkcji formatowania, czcionki, pogrubienia, kursywy, wprowadzenia tekstu w ramce.

Brother PT-E110VP

Drukarka etykiet Brother PT-E110VP to sprzęt profesjonalny przeznaczone dla elektryków oraz instalatorów. Urządzenie gwarantuje szybką pracę, wygodne w użytkowaniu, oferuje możliwość łatwego edytowania danych jakie będą na etykietach. Najważniejsze funkcje tego urządzenia pozwalają na drukowanie trwałych etykiet do 12 mm. Dodatkowo pojawia się funkcja dedykowana do wspólnego znakowania, wbudowana w urządzenie gilotyna. Zestaw ma również zasilacz sieciowy a także wygodną do przenoszenia walizkę.

drukarki etykiet

To urządzenie pozwala dzięki swoim funkcjom na drukowanie etykiet czytelnych, całe zadanie drukowania będzie proste i wygodne, otrzymujemy możliwość oznaczenia kabli czy powierzchni płaskich. Model pozwala na drukowanie standardowych etykiet, flag czy owijek. Specjalna klawiatura qwerty z dużym graficznym wyświetlaczem LCD i wyróżnionymi klawiszami skrótowymi pozwala na szybką obsługę urządzenia w intuicyjny sposób. Wygodnie można zmieniać wielkość, krój czcionki a także szerokość tekstu. Urządzenie posiada również opcję obsługi w języku polskim.

Dymo Labelmanager 280

To urządzenie przenośne, które będzie zasilane akumulatorem. Dzięki niemu można szybko zaprowadzić w otoczeniu ład i porządek jeśli chodzi o etykiety. Wystarczy podłączyć sprzęt do komputera, by wygodnie doprowadzić do personalizowania etykiety z pomocą czcionki i grafiki z komputera. Dzięki klawiaturze podobnej do komputerowej z układem klawiszy, który będzie specyficzny dla danego kraju wpisywanie tekstu będzie proste, szybkie, wygodne. Przyciski wielofunkcyjne pozwalają na szybkie formatowanie, edytowanie tekstu do wydrukowania na etykiecie. Nie ma problemu z tym, że będzie trzeba ciągle kupować nowe baterie do urządzenia, ponieważ sprzęt ten pracuje w oparciu o specjalny dopasowany akumulator.