Drukarki przenośne

Udostępnij

Drukarki przenośnie pozwalają na wydruk dokumentów w świetnej jakości niezależnie od tego gdzie będziemy się znajdować. To urządzenia lekkie, poręczne, kompaktowe. Można je zasilać albo z akumulatora, albo sieciowo, gdy pojawi się taka potrzeba. Bateria w takich urządzeniach pozwala pracować nawet kilka godzin.

Przenośna obudowa sprawia, że można ją umieścić w torbie albo w plecaku. Atramentowe drukarki obsługują nośniki do wielkości A4, najlepsze pozwalają drukować nawet 14 stron na minutę. Drukarki mobilne to urządzenia, które sprawdzą się w wielu przypadkach i rzeczywiście warto po nie sięgnąć.

HP OfficeJet 252 Mobile AiO

To urządzenie wielofunkcyjne od znanego producenta drukarek. Daje bardzo duże możliwości drukowania, skanowania i kopiowania. Można stosować to urządzenie praktycznie w każdym miejscu. Dzięki systemowi połączenia Wi-Fi będzie można połączyć komputer czy tablet z tym urządzeniem bardzo łatwo i wykonać wydruk. Urządzenie jest praktyczne, ciche i zapewnia długi czas pracy na akumulatorze.Warto rozważyć również zakup drukarki przenośnej HP OfficeJet 202.

Połączenie mobilności i wydajności

Szybkie a także bezobsługowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów dzięki podajnikowi to opcja, która znacznie ułatwi pracę z takim urządzeniem. Wystarczy sprzęt podłączyć i drukować dokumenty z laptopa albo urządzenia mobilnego. Można drukować zaraz po rozpakowaniu urządzenia. Sprzęt jest bowiem prosty w konfiguracji i nie będzie trzeba długo go przygotowywać do pracy z tym urządzeniem.

Szybkie mobilne drukowanie

To co warto o tym urządzeniu powiedzieć to fakt, że można będzie pracować z tym urządzeniem mobilnie, wydruki będzie można realizować szybko bez dostępu do stałego prądu ze względu na akumulator, który w tym urządzeniu się znajduje.

Szybkie mobilne drukowanie

Możliwa więc stanie się wydajna praca przez cały dzień również dlatego, że urządzenie daje nam wysoką prędkość wydruku. W urządzeniu przygotowany jest także dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu obsługa tego urządzenia staje się wygodniejsza, łatwiejsza. Dobra jakość, niezawodność Urządzenie przygotowane zostało również z dobrym akumulatorem, dzięki czemu sprzęt ten będzie pracował wydajnie i aktywnie przez wiele godzin niezależnie od warunków. W ciągu 90 minut można ten sprzęt naładować i ponownie wybrać się do pracy bez dostępu do prądu.

Brother PJ-723

Brother PJ-723 to drukarka przenośna firmy Brother, która pracuje w formacie A4. Charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem, niewielka szerokość i waga. Dzięki temu łatwo urządzenie będzie zapakować. Pracuje w trybie druku termicznego, nie wymaga zastosowania tuszu ani tonera. Oferuje również wysoką niezawodność pracy, wytrzymałość a także niższe koszty eksploatacji. Ta drukarka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które pracują w terenie. Umożliwia to drukowanie w dowolnym miejscu. Będzie można między innymi zadbać o podniesienie efektywności pracy realizowanej przez pracowników. Można drukować wygodnie w każdym miejscu faktury, raporty, rozliczenia, umowy bezpośrednio na spotkaniach z klientami, co ułatwi pracę w terenie.