Temperówki elektryczne - różne rodzaje sprzętu

Udostępnij

Temperówka razem z najbardziej powszechnym przyborem do pisania jakim na pewno jest ołówek to duet, który będzie potrzebny w każdym domu i w każdym biurze. Obecnie znajdziemy wiele różnych kształtów kolorów, wielkości. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych preferencji, potrzeb i tego ile miejsca ma się na biurku.

Mamy do wyboru albo jednotorowe albo dwutorowe temperówki. Metalowe, plastikowe, każdy wybierze taką jaka będzie dla niego odpowiednia. Na pewno ciekawym urządzeniem będzie temperówka elektryczna, która dzięki nowoczesnemu wyglądowi będzie również ładnie prezentować się na biurku.

Koh-I-Noor Temperówka Fandy Elektryczna Z Frezem

To plastikowa temperówka elektryczna, która przeznaczona będzie do temperowania kredek, ołówków ze średnicą 6-8 oraz 8-10 mm. Temperówka ma spiralne ostrze, opcję usuwania złamanych końcówek, a także zbiornik na strużyny. Zasilana czterema bateriami, albo zasilaczem sieciowym.

Temperówki

iBOX TEMPERÓWKA ELEKTRYCZNA PODWÓJNA

Temperówka wykorzystuje w sumie 4 baterie AA, dzięki czemu zapomnieć można o częstej wymianie. Dzięki temu będzie można cieszyć się nieprzerwaną pracą. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilną oraz wygodną obsługę. Dzięki wyjątkowej konstrukcji można będzie nią temperować ołówki i różnego rodzaju kredki. Pracuj na dwóch wymiarach 6-8 mm oraz 9-12 mm. Bardzo wygodna i bezpieczna dla dzieci, ponieważ ma specjalne zabezpieczenie, dziecko nie będzie miało możliwości włożenia w otwór temperujący palca. W każdej chwili można także wymienić albo naostrzyć ostrza tego urządzenia. Wyjęcie jest bardzo proste, trwa kilka sekund. W temperówce pojawia się wyłącznik bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenia, gdy pojemnik na odpadki będzie wyjęty.

Temperówka elektryczna

Maped Temperówka TURBO TWIST - automatyczna na 4 baterie

Wygodna temperówka, która jest połączeniem ciekawego wyglądu i funkcjonalności urządzenia. Temperówka posiada możliwość zdejmowania elementu z bateriami, dzięki czemu możliwe będzie także temperowanie ręczne. Pracuje z kredkami i ołówkami w średnicach 6-8 mm. Zasilana czterema bateriami.

Maped Temperówka CLEAN DWUOTWOROWA

To nowoczesna temperówka z ergonomicznym kształtem. Automatyczne zamknięcie ostrza będzie chronić przed wydostaniem się pyłu grafitowego i otwiera się pod wpływem delikatnego nacisku ołówka. Do tego dostaje także transparentny pojemnik na ścinki, umożliwiać będzie kontrolowanie poziomu zapełniania. Istnieje wersja z jednym albo z dwoma otworami.

Cena elektrycznej strugaczki

Jeśli chodzi o istotne kwestie związane z różnicami między tradycyjnymi i tymi nowoczesnymi temperówkami jest cena. Elektryczne strugaczki dostępne są w różnych wielkościach i kolorach a także w cenach, które znacząco będzie to przewyższać sumę jaką będzie się płacić za tradycyjny model. Temperówka tradycyjna będzie kosztować około 2 złote. Za taką elektryczną będzie trzeba zapłacić około 25-50 złotych.

Różnica jest więc znacząca, trzeba jednak pamiętać, że ta elektryczna temperówka będzie bardziej wytrzymała i dłużej będzie można z nią pracować.