Niewielkie drukarki przenośne

Udostępnij

Greta GSM Fax & Printer

Greta GSM Fax & Printer – to niewielkie urządzenie przygotowane przez firmę Possio. Wyróżnia się mnogością różnych udogodnień, dzięki którym użytkownik FAX GSM, drukarka termiczna, kopiarka, skaner ale co ciekawe także telefon GSM. W komplecie dołączona jest antena, kabel USB, zasilacz AC/DC a także słuchawki, płyta z oprogramowaniem, podręcznik użytkownika, do tego licencja, gwarancja, karta rejestracji. Opcjonalnie można również mieć torbę podróżną, adapter anteny zewnętrznej, zasilacz samochodowy, uchwyt do montażu w samochodzie. Komfort będzie zapewniać także niewielki rozmiar i wygodna możliwość montażu w każdym miejscu również w aucie, do tego także podświetlana klawiatura, dzięki czemu czytelność przycisków w ciemności jest łatwiejsza.

Primera Trio

Primera Trio to drukowanie, skanowanie i kopiowanie w jednym. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i jest bardzo komfortowe w obsłudze. Oryginalny wygląd i do tego również możliwość zmieniania koloru obudowy. Od strony technicznej pozwala na drukowanie w czerni 2,4 strony na minutę, w kolorze 1,7. Szybciej będzie drukować format list. Posiada kabel USB o długości 3 metrów, dlatego praca z laptopem jest bardzo wygodna. Minusem jednak będzie to, że nie ma tam komunikacji bezprzewodowej.

Mini Printer GWP-80

Mini Printer GWP-80 to również niewielkie urządzenie drukujące w termicznej technologii. Nie posiada ono komunikacji bezprzewodowej i to jego minus wśród tych różnych urządzeń. Producent postarał się o to, by wprowadzić złącze mini w ten sposób umożliwić podpięcie smartfona.

Technologia druku

Drukarka HP OfficeJet H470

Drukarka HP OfficeJet H470 to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do notebooków. To urządzenie pozwala między innymi na bezproblemowe drukowanie dokumentów kolorowych. Dobrze sprawdzi się w podróży biznesowej i nie tylko. Urządzenie ma niewielki rozmiar, szybko drukuje i możliwa jest praca bez konieczności podłączenia do zasilania, co na pewno będzie plusem dla tego urządzenia. Można bezprzewodowo komunikować się z laptopem co dla wygody pracy z tym urządzeniem będzie miało duże znaczenie. DO urządzenia można kupić także specjalne etui, dlatego jego przenoszenie nie będzie kłopotliwe. Urządzeń na rynku o takim charakterze jest sporo, nie wszystkie można w takim krótkim wpisie przedstawić. Warto jednak mówić o tych najlepszych, najlepiej dostępnych.

Sprzętu idealnego nie znajdziemy, wybór na pewno będzie ciężki. Na pewno do najlepszych zalicza się GRETA GSM Fax & Printer. To bowiem, takie urządzenie, które łączy w sobie wszystko co optymalizuje pracę biurową z dokumentami. Mimo braku komunikacji Wi-Fi posiada również wbudowany telefon oraz fax. Dodatkowo technologia termiczna będzie się bardzo dobrze sprawdzać i gwarantuje ładne wydruki. W artykule przedstawione były urządzenia nie tylko nowe, ale takie które mają już kilka lat. Doskonale mogą one konkurować z nowymi modelami drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, mobilnych. Atutem będzie cena, choć niektóre modele jeśli porówna się je z nowymi sprzętami również będą bardzo pozytywnie oceniane i wiele osób będzie uważać, że to urządzenia lepsze niż wszelkie nowości jakie na rynku się pojawiają.