Drukarka przenośna HP OfficeJet 202

Udostępnij

Jeśli ktoś chce kupić drukarkę przenośną to przede wszystkim będzie poszukiwał urządzenia w niewielkim rozmiarze i o małej wadze. Dzięki temu łatwiejsze będzie przenoszenie takiego sprzętu. Wśród tych drukarek znajdziemy sprzęt do drukowania zdjęć a także do wydruków w formacie A4.

Drukowanie w dowolnym miejscu oraz czasie

Kompaktowa przenośna drukarka to urządzenie, które pozwala na drukowanie w każdym miejscu, a swoją wielkością sprzęt ten gwarantuje, że można go umieścić w torbie albo w plecaku. Bardzo szybko urządzenie jest gotowe do pracy. Można będzie wszędzie drukować ze swojego smartfona, tabletu czy laptopa.  Urządzenie pozwala na bezpośrednie, bezprzewodowe drukowanie z laptopa albo inne urządzenia przenośnego. Rozpoczęcie drukowania będzie możliwe w ciągu kilku minut od rozpakowania urządzenia. Drukarka przygotowana przez cenioną firmę HP, która będzie gwarantować sprawne drukowanie w wysokiej jakości wydruku. Urządzenie zmieści się w plecaku, torbie będzie można więc sprawnie je wszędzie zabrać i przenieść, gdzie będzie potrzeba wykonania wydruków.

Urządzenie charakteryzuje się dobrą wydajnością i prędkością drukowania co również będzie miało istotne znaczenie. Można będzie również przez długi czas pracować na tym urządzeniu, ponieważ otrzymuje ono bardzo wydajny akumulator, który pozwala na wiele godzin pracy bez konieczności ponownego ładowania. Urządzenie otrzymuje także bardzo wygodny w obsłudze panel sterowania, dzięki czemu nie będzie problemów z tym, by to urządzenie obsługiwać. Świetny wygląd, stała jakość wydruków. Można więc oczekiwać, że sprzęt bardzo dobrze się sprawdzi wszędzie, gdzie będziemy chcieli z  nim pracować. Obudowa bardzo dobrze się prezentuje, dlatego użycie sprzętu przed klientem nie będzie stanowić problemu. Sprzęt ładuje się w ciągu 90 minut i po tym okresie nadaje się już do pracy przez cały dzień. to świetny wynik jaki udało się otrzymać przez producenta tego sprzętu.

Drukarka hp

Minimalne wymagania systemowe

Windows 10, 8.1, 8, 7: procesor 32-bitowy lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z Internetem, port USB, Internet Explorer; Windows Vista: tylko 32-bitowy, 2 GB miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z internetem, port USB, Internet Explorer 8; Apple OS X Yosemite (10.10), OS X Mavericks (10.9), OS X Mountain Lion (10.8); 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym; Wymagane jest połączenie z internetem; USB; Linux

Nośniki

W drukarce można korzystać ze zwykłego papieru, papieru fotograficznego, matowego czy błyszczącego. Wszystkie papiery fotograficzne do druku atramentowego nadają się do wykorzystywania w tym urządzeniu i warto po nie sięgnąć. Urządzenie pozwala na rozdzielczości wejściowej 1200 dpi co daje bardzo dobrą jakość wydruków. Jednocześnie przy tak dobrej jakości wydruków nie trzeba obawiać się o tempo pracy urządzenia, oczekiwać można sprawnego działania i szybkich wydruków. To bez wątpienia tego typu drukarka przenośna, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zobacz drukarkę przenośną HP OFFICEJET 202 w alibiuro.pl