Drukarka etykiet do biura

Udostępnij

Drukarki etykiet to bardzo ważny element wyposażenia w zakresie nowoczesnych systemów automatycznej identyfikacji. Pozwalają one na wydrukowanie kodów kreskowych, oznakowani czy też informacji w formie grafiki albo tekstu na różnych materiałach przeznaczonych do eksploatacji. Mamy obecnie bardzo wiele takich urządzeń, warto się im przyjrzeć i zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami.

Zebra GC420d

To drukarka, która jest kontynuacją znanej serii LP2844. Wykorzystywanie takiej samej konstrukcji mechanicznej poprawiło proces wymiany urządzeń. 32-bitowy procesor i wyraźnie zwiększona pamięć sprawia, że niezawodność urządzenia jest podniesiona, będzie można również drukować większe ilości etykiet. Drukarka może drukować tekst, grafikę, wszystkie kody kreskowe na różnej długości i szerokości, dlatego w wielu miejscach dobrze się sprawdzi.

Godex RT200

To urządzenie, które pozwala na wydruk termiczny albo termotransferowy o maksymalnej szerokości 54 mm. Kompaktowa obudowa sprawia, że to urządzenie można umieścić nawet jeśli ma się ograniczoną przestrzeń. Do tego dedykowany przycisk do kalibracji sprawia, że nawet przy częstej zmianie wielkości etykiet nie będzie problemu z używaniem tego sprzętu, na pewno dobrze się sprawdzi.

Zebra LP 2824 Plus

To kolejna seria firmy Zebra, która poprawia urządzenia wcześniej dostępne. Niewielki sprzęt, który będzie można wykorzystywać w biurach, gdzie ma się mało miejsca, gdy trzeba będzie oznakować towary szybko rotujące. Sprzęt ten jest niewielkich rozmiarów i pod tym kątem na pewno jest wyjątkowy na rynku.

Urządzenia do etykiet

Bardzo dobry w handlu detalicznym, w aptekach, punktach kasowych. Charakteryzuje się tym, że daje szansę na wygodną pracę z małymi etykietami. Oznakowanie jest szybkie, urządzenie to jest bowiem bardzo wydajne i jest w stanie zagwarantować.

Godex RT730iW

Godex RT730iW to tak zwana drukarka biurkowa, która pracuje w trybie termicznym albo termotransferowym, będzie przeznaczona do małych oraz średnich nakładów. Można pracować na różnej szerokości wydruków, dlatego w różnych miejscach będzie można ją wykorzystywać. Do tego otrzymujemy kolorowy wyświetlacz i panel operacyjny, który jest bardzo intuicyjny, dzięki temu użytkowanie tego sprzętu nie powinno stanowić problemu. Po tym jak podłączy się klawiaturę będzie można pracować w trybie wolnostojącym. Dzięki temu do pracy tego urządzenia nie będzie trzeba mieć komunikacji z komputerem.

Dostajemy także przycisk kalibracji, który ułatwia obsługę, gdy będzie się w trakcie pracy zmieniać wielkość etykiet. Do tego również specjalny czujnik dostępu, który pozwala na wydruk na etykietach samoprzylepnych, które będą układane nawet w kilku rzędach. Uchwyt pozwala na zatrzymanie etykiet, tak że w trakcie pracy nie będzie trzeba obawiać się o ewentualne przemieszczanie się etykiet w trakcie pracy z urządzeniem. Sprzęt ma różne języki programowania, dlatego można go dobrze wykorzystać i dopasować do różnych systemów z jakimi na co dzień się pracuje, tak by utrzymać zadowalający komfort pracy.

Więcej...